HAKKIMIZDA

NET Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. 2015 yılında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde uzun süre Başmüfettiş ve Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Ali Kemal YAZAR tarafından kurulmuştur.

Sonrasında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar Gümrük Müdürlüğü yapmış bulunan Sevim ÖZTÜRK’ü kadrosuna katmıştır.

2018 yılında Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri Bilgen ORUÇ, 2019 yılında ise Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri Başarı Çınar KABZIMAL NET Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği bünyesine katılmıştır.

2019 yılı sonunda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bünyesinde Başmüfettiş, Bölge Müdürü ve Daire Başkanı olarak görev yapmış bulunan Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri Şükrü KELEŞ firmamız bünyesinde görev yapmaya başlamıştır.

Son olarak, 2021 yılı başında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde Başmüfettiş, Bölge Müdürlüğü, Personel Dairesi Başkanı olarak görev yapmış bulunan Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri Mehmet ERGÜN firmamız bünyesine katılmıştır.

NET Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği, YGM hizmetlerini klasik uygulamaların ötesine taşıyarak, hizmet verdiği firmalara ilişkin sadece tespit işlemi yapmakla yetinmeyerek, aynı zamanda bu firmalara yol gösterici nitelikte hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Bu amaca uygun olarak, 5 adet Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ve tümü üniversite mezunu olan ve Gümrük Müşavir Yardımcısı Belgesine sahip olan 12 kişilik deneyimli ve profesyonel operasyon ekibimizle, değerli iş ortaklarımıza, Gümrük Uygulamaları Danışmanlığı, YGM Tespit İşlemleri, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Danışmanlığı, YYS Faaliyet Raporu Düzenlenmesi, Sonradan Kontrol ve Denetim Danışmanlığı ve Mevzuat Danışmanlığı alanlarında hizmet verilmektedir.